Ta strona używa mechanizmu ciasteczek (cookie). Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. OK, rozumiem

PEWNOŚĆ
WYBORU

sedian@sedian.pl

(32) 739 05 86

PEWNOŚĆ
WYBORU

sedian@sedian.pl

(32) 739 05 86

PEWNOŚĆ
WYBORU

sedian@sedian.pl

(32) 739 05 86

PEWNOŚĆ
WYBORU

sedian@sedian.pl

(32) 739 05 86

PEWNOŚĆ
WYBORU

sedian@sedian.pl

(32) 739 05 86
Fantastyczni - Inteligentni - Rozważni - Mądrzy - Ambitni
to z grubsza nasze rozumienie słowa FIRMA. Tworzymy ją całym zespołem i warci jesteśmy tyle ile potrafimy zdziałać. Mając to na uwadze, chętnie słuchamy, pomagamy, załatwiamy, myślimy, czynimy. Ale nie sami, zawsze z WAMI.

Krótko o naszej historii
Spółka Sedian Poland Sp. z o.o. to osoba prawna powstała jako kontynuacja działalności kilku podmiotów, które zdecydowały o powołaniu spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. W naszym zespole nie brak osób
z wieloletnim doświadczeniem, zdobytym w różnych branżach. Na początku Spółka realizowała zadania
w branży ubezpieczeniowej. Sukcesywnie trwały przygotowania do rozszerzenia oferty o obszary, które dziś stanowią filary naszej działalności. Sporo dziś handlujemy pojazdami i maszynami, finansujemy te zakupu, sporo też doradzamy.
Zaczynaliśmy jako dwie mocno zaangażowane osoby. Zmieniło się właściwe wszystko, siedziba spółki, skład zespołu pracowników i współpracowników spółki, zdobyliśmy doświadczenie.
Ale jedno możemy powiedzieć, czas który upłynął pozwolił nam by stać się lepszymi. Nasza historia nie zawsze była „usłana różami”, pomogła nam jednak w nabyciu umiejętności radzenia sobie z największymi problemami. Dziś umiemy rozwiązywać trudne sprawy: nasze, jak i naszych Klientów.


Sedian Poland Sp. z o.o. w Polsce
W Polsce nasza Spółka jest partnerem największych firm z branży finansowej, a także współpracuje 
z wiodącymi podmiotami z branży motoryzacyjnej i maszynowej. Wieloletnie kontakty z dostawcami usług 
i towarów, pozwalają na realizację najtrudniejszych pomysłów naszych Klientów. Naszą specjalizacją jest opracowywanie niestandardowych rozwiązań i indywidualnych projektów wymaganych przez naszych partnerów.

Sedian Poland Sp. z o.o. w Europie
Zrealizowane dotychczas zadania, a także branżowe kontakty w Europie, pozwalają nam na wykonywanie zleceń naszych Klientów na terenie praktycznie całej Unii Europejskiej, włączając w to Szwajcarię. Posiadamy naszych przedstawicieli (współpracowników) w kilku krajach Europy, którzy na bieżąco realizują zadania Spółki. Najczęściej współpracujemy z firmami z Czech, Słowacji, Niemiec, Włoch, Francji, Holandii i Wielkiej Brytanii.

Nasza Strategia
„Czasy się zmieniają i my zmieniamy się wraz z nimi.” /Owidiusz/

Ta sentencja najlepiej oddaje obraną przez nas strategię. Dzisiaj wiele firm, nie potrafi zaakceptować zmian, jakich należy dokonać wewnątrz struktur, obowiązujących procedur, ale przede wszystkim w naszych… głowach. Sedian Poland Sp. o.o. nie szuka “swojej drogi”. Naszym celem jest uczestnictwo w każdym pomyśle biznesowym naszych Klientów. Możliwe to będzie tylko wtedy, kiedy będziemy „przystawać” do rzeczywistości. Nie naszej – WASZEJ.

Zarząd Spółki
W 2013r decyzją Zgromadzenia Wspólników do Zarządu Sedian Poland Sp. z o.o. powołano dwie osoby:


Robert Klamka – pełniący funkcję Prezesa Zarządu
Blisko 20 lat w branży, z czego połowa tego czasu w dużych korporacjach finansowych. Znajomość branży finansowej, handlu pojazdami i maszynami, a także zagadnień związanych z organizacją biznesu.
Zainteresowania to sprzęt audio, dla prawdziwego audiofila, a także aktywny tryb spędzania wolnego czasu, najchętniej „w biegu” . 


Nagrody i wyróżnienia

Sedian Poland Sp. z o.o. jest laureatem wielu branżowych nagród. Otrzymaliśmy nagrody za zamierzony udział w plebiscytach, gdzie rywalizujemy z najlepszymi podmiotami z naszej branży. Ale mamy też wyróżnienia, gdzie nagradzane są nasze niestandardowe realizacje i pomysły.
Jednak największą nagrodą jest dla nas fakt, że dla wielu naszych Klientów, jesteśmy firmą „pierwszego wyboru”. Te nagrody przyznawane są codziennie, to one powodują, że stajemy się coraz bardziej doświadczeni i po prostu lepsi. Za wszystkie te nagrody i wyróżnienia serdecznie dziękujemy.