Ta strona używa mechanizmu ciasteczek (cookie). Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. OK, rozumiem

PEWNOŚĆ
WYBORU

sedian@sedian.pl

(32) 739 05 86

PEWNOŚĆ
WYBORU

sedian@sedian.pl

(32) 739 05 86

PEWNOŚĆ
WYBORU

sedian@sedian.pl

(32) 739 05 86

PEWNOŚĆ
WYBORU

sedian@sedian.pl

(32) 739 05 86

PEWNOŚĆ
WYBORU

sedian@sedian.pl

(32) 739 05 86
Dla kogo pracujemy

Zespół Sedian Poland Sp. z o.o. obsługuje zarówno podmioty gospodarcze jak i osoby indywidualne. Nasza oferta obejmuje szereg usług i produktów, powstałych jako odpowiedź na oczekiwania naszych klientów. Mamy sporą grupę odbiorców, która jednocześnie dokonuje u nas zakupów (samochody, maszyny), finansuje z nami swój biznes i ubezpiecza go. Wykonujemy zlecenia, które przekraczają zarówno granice państw, ale niejednokrotnie wymagają przekroczenia granic dotychczasowych możliwości.
Spółka posiada kilka kanałów dystrybucji swoich usług i produktów. Jesteśmy dla Państwa dostępni zarówno w świecie „wirtualnym”, jak i w naszej siedzibie.

Klienci instytucjonalni

Najbardziej wymagającą, jednocześnie najbardziej przez nasz oczekiwaną, grupą naszych Klientów, są przedsiębiorcy. To firmy na co dzień przekazują nam najwięcej zadań do realizacji. Ponad 90 % obrotu naszej spółki, to sprzedaż produktów i usług dla biznesu.
Nasi Klienci to firmy z branży usługowej, handlowej i produkcyjnej. Świadczymy usługi dla wielu kluczowych podmiotów gospodarczych w Polsce, nierzadko dostarczając towary i usługi, które w naszej ofercie są najbardziej atrakcyjne.
Na Państwa życzenie, udostępnimy udzielone nam rekomendacje otrzymane od naszych Klientów.
Pracując z Wami, firmami które posiadają markę, pozycję na rynku i doświadczenie, nauczyliśmy się nie tylko sposobu sporządzania właściwych ofert, ale także wywiązywania się z nich. Naszą domeną jest taka współpraca, by stać się firmą „pierwszego wyboru” zwłaszcza dla usług i towarów kupowanych cyklicznie.
Wszystko w myśl zasady: zrób to, co robisz, najlepiej jak potrafisz, a na pewno zostanie to docenione.
W zespole sprzedażowym Sedian Poland Sp. z o.o. pracują osoby, które na Państwa życzenie znajdą czas na spotkanie w siedzibie Klienta. Pracując nauczyliśmy się tego, że mobilność to dziś wyznacznik skuteczności, dlatego chętnie przyjmiemy Państwa zaproszenie.
Jednocześnie zapraszamy Państwa do naszej siedziby, gdzie chętnie pomożemy i doradzimy we wszystkich sprawach.

Klienci indywidualni

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami za pośrednictwem telefonu lub e-maila, a także w naszej siedzibie, gdzie chętnie pomożemy w różnych sprawach. Dla klientów indywidualnych kierujemy ofertę w zakresie:

  • sprzedaży samochodów osobowych
  • finansowania zakupu samochodów osobowych
  • zawierania umów ubezpieczeń komunikacyjnych (OC, AC, NNW, Assistance)
  • zawierania umów ubezpieczeń mieszkań i domów.