Ta strona używa mechanizmu ciasteczek (cookie). Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. OK, rozumiem

PEWNOŚĆ
WYBORU

sedian@sedian.pl

(32) 739 05 86

PEWNOŚĆ
WYBORU

sedian@sedian.pl

(32) 739 05 86

PEWNOŚĆ
WYBORU

sedian@sedian.pl

(32) 739 05 86

PEWNOŚĆ
WYBORU

sedian@sedian.pl

(32) 739 05 86

PEWNOŚĆ
WYBORU

sedian@sedian.pl

(32) 739 05 86
Nasza oferta to zbiór odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów, czyli – WAS. Większość osób w naszym zespole to nie nowicjusze, a raczej fachowcy, którym dane było odbyć niejedną rozmowę na temat potrzeb. W idealnym świecie biznesu, na każdą jedną potrzebę przypadać powinna jedna, ta właściwa odpowiedź na nią. Do ideału jeszcze trochę nam brakuje, ale mocno staramy się by temu sprostać. Jeśli to co sprzedajemy lub wymyślimy znajduje swojego odbiorcę, to robić będziemy to z tym większym zapałem.

Finansowanie inwestycji
Na problematykę finansowania inwestycji staramy się spojrzeć w sposób kompleksowy, z uwzględnieniem różnych źródeł finansowania. Z naszymi Klientami na co dzień omawiamy elementy złożonego procesu finansowania inwestycji: definiujemy i klasyfikujemy inwestycje, a następnie przedstawiamy kolejne fazy procesu inwestycyjnego. Zawsze wskazujemy wszystkie cechy, które uzasadniają potrzebę dywersyfikacji źródeł finansowania. Problem doboru źródeł finansowania z uwzględnieniem takich przesłanek, jak ryzyko finansowania, koszt kapitału i efektywność inwestycji to zadanie dla nas.

Finansowanie środków transportu i maszyn
Prawie zawsze, kiedy Przedsiębiorca zamierza kupić samochód, czy maszynę, staje przed wyborem sposobu finansowania. I nie mamy tu na myśli braku środków. Przecież prowadzenie biznesu to również organizacja przedsięwzięcia w taki sposób, by było ono jak najbardziej efektywne. Zarówno pod względem przychodowym, ale także kosztowym.
Skoro mam pieniądze, to powinienem myśleć jak należy kupić, by jak najmniej wydać i jak najmniej stracić
w całym okresie używania przedmiotu.
I to jest sedno całej sprawy. Naszym celem jest nie tylko dostarczenie produktu finansowego, a przede wszystkim ocena sposobu nabycia. Wspólnie z naszymi Klientami zastanawiamy się zawsze, w jakiej formie dokonać nabycia, uwzględniając przy tym aspekty podatkowe, długość okresu używania, potencjalną odsprzedaż. Wiemy, że tego oczekujecie, my przecież też jesteśmy klientami.

Indywidualne programy ubezpieczeniowe
W zakresie programów ubezpieczeniowych, zajmujemy się zarówno oceną ryzyka, negocjowaniem oferty, jak i obsługą stworzonych programów ubezpieczeniowych. Zazwyczaj umawiamy się z przedsiębiorcą tak, że wszystkie sprawy dotyczące ubezpieczeń oddaje w nasze ręce. Klientowi przydzielany jest indywidualny opiekun, który na co dzień dba o wszystkie aspekty z tym związane.
W ostatnich latach wzrosła świadomość potrzeby ochrony ubezpieczeniowej, coraz częściej ubezpieczenie jest jedynym sposobem na uniknięcie problemów z dalszym funkcjonowaniem. Dziś szkody z tytułu Odpowiedzialności Cywilnej mierzy się w setkach tysięcy złotych, straty majątkowe po anomaliach pogodowych szacuje się na miliony. Żadne przedsięwzięcie finansowe nie jest do końca przygotowane na czekające na niego niebezpieczeństwa. Czy jakakolwiek firma, posiada rezerwy finansowe na odbudowę fabryki w wysokości nakładów poniesionych na jej powstanie?
Nasze działania koncentrują się głównie na identyfikacji zagrożeń, by w drugiej kolejności, przygotować propozycje będące odpowiedzią „uszytą na miarę”.
Sedian Poland Sp. z o.o. posiada w ofercie programy ubezpieczeniowe stworzone z naszej inicjatywy i według naszych pomysłów. Niejednokrotnie posiadamy wyłączność na proponowane przez nas rozwiązania.

Sprzedaż pojazdów i maszyn
W Polsce istnieją dziesiątki firm, które posiadają duży wybór pojazdów i maszyn, jednak dokonanie właściwego wyboru stwarza mnóstwo problemów. Dotyczy to zarówno oceny technicznej sprzętu, jak i zbadania sytuacji prawnej nabywanych przedmiotów. Wiemy, że dziś nawet u przysłowiowego Dealera można kupić „coś”, czego nigdy byśmy się nie spodziewali.
Pozostaje jeszcze sprawa odpowiedzi na pytanie, czy to na pewno jest to czego potrzebujemy ?
Firma dokonuje zakupów inaczej, niż „Kowalski”. Liczy się przede wszystkim to, czy zakup pozwoli na realizację celu i spełni stawiane przed nim zadania. W drugiej kolejności dodatkowo serwis, gwarancja, wytrzymałość, możliwości odsprzedaży za przyzwoitą cenę.
Nasza obecność w Unii Europejskiej spowodowała, że wielu przedsiębiorców dokonuje zakupów pojazdów
i sprzętu poza naszymi granicami. Od wielu lat Sedian Poland Sp. z o.o. realizuje z Klientami takie zakupy, poczynając od pomocy przy wyborze sprzętu, negocjacjach ceny i warunków zakupu, po dostarczenie
i montaż u Klienta. Jeśli dodamy, że dzieje się to z udziałem Firmy Leasingowej, a Klient angażuje tylko środki w wysokości opłaty inicjalnej, to daje to praktycznie nieograniczone procedurami możliwości w wyborze przedmiotów.
W zakresie sprzedaży pojazdów i maszyn, naszymi Klientami są również największe firmy leasingowe
w Polsce. Wieloletnia współpraca w oparciu o zawarte umowy, pozwoliła nam uzyskać statusy Autoryzowanego Dostawcy pojazdów i sprzętu.

Sprawdź, czy posiadamy to czego szukasz.

Najem długoterminowy pojazdów
Dla stałych Klientów stwarzamy możliwość skorzystania z programu oferty najmu długoterminowego pojazdów. Nie jest to jednak oferta skierowana do szerokiego grona odbiorców. Naszym celem jest współpraca długofalowa, podejmując więc decyzję o „podstawieniu auta”, staramy się ocenić transakcję biznesowo tak, by była ona najlepsza dla obydwu stron.
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani użytkowaniem pojazdu na zasadach długoterminowego najmu, zachęcamy do kontaktu z nami.